O nas

A A A

Kadra trenerska Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec

 

 

Paweł Batkiewicz

Paweł Batkiewicz

 ur. 21.11.1983 w Zakopanem. Absolwent AWF w Krakowie kierunek Wychowanie Fizyczne oraz Uniwersytetu Ekonomicznego w Katowicach na kierunku Zarządzanie Sprzedażą na Rynkach Krajowych i Międzynarodowych.

Trener z licencją UEFA A, instruktor pływania, piłki nożnej, narciarstwa zjazdowego.

Były członek Kolegium Sędziów Małopolskiego Związku Piłki Nożnej w Krakowie. Wielokrotny uczestnik konferencji i warsztatów szkoleniowych PZPN i UEFA.

Zawodnik piłkarskich klubów: Huragan Waksmund, Wawel Kraków, Przełęcz Łopuszna oraz klubu MMA Adrenalina Fight Częstochowa.

Instruktor Wykładowca w firmie LUKASPORT odpowiedzialny za szkolenie narciarskie oraz organizację zawodów narciarskich w Polsce i Austrii, ponadto instruktor narciarstwa zjazdowego w Stacja Narciarskiej Murzasichle oraz Pardałówka Zakopane.

Były Dyrektor Sprzedaży i Manager Operacyjny w firmie Kamex ( LeeCooper Polska). Obecnie właściciel firmy MEDIASPORT, trener grup młodzieżowych w klubach Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec oraz NKP Podhale Nowy Targ.

 

Maksymilian Sobula

Maksymilian Sobula

- ur. 1988 r. w Nowym Targu , absolwent AWF w Krakowie na kierunkach: Wychowanie Fizyczne i Fizjoterapia z Odnową Biologiczną.

Instruktor piłki nożnej posiadający licencję PZPN B oraz UEFA B. Trener gimnastyki sportowej, pływania, instruktor sportów siłowych, narciarstwa i snowboardu, opiekun kolonijny.

Wielokrotny uczestnik konferencji i warsztatów szkoleniowych organizowanych w Polsce przez PZPN oraz UEFA. Odbył dwu tygodniowy staż zagraniczny w Chicago

Zawodnik AZS Nowy Sącz, Lepietnica Klikuszowa, w wieku szkolnym wicemistrz Polski unihokeja.

Trener grup młodzieżowych w klubach Akademia Piłkarska Wisła Czarny Dunajec, Wiatr Ludzmierz, Foodball Academy