O nas

A A A

 Młodziki Wisły Czarny Dunajec zakończyli zmagania w fazie grupowej Halowych Mistrzostw Krakowa o Puchar Prezesa MZPN, w ostatnią niedzielę rozegrali cztery ostatnie spotkania.

W pierwszym z nich pokonali Hutnik 8-0. W kolejnym podejmowali zespół RKS Garbarnia 2005, który jako jedyny zespół grupy F obok Wiślaków zdobył komplet punktów w dotychczasowych spotkaniach. Wiślacy mimo ogromnej przewagi i świetnych sytuacji nie byli w stanie umieścić piłki w siatce i zakończyli mecz bezbramkowym remisem, tracąc pierwsze punkty w tych rozgrywkach. W kolejnym spotkaniu Wiślacy zmierzyli się z zespołem MKS Krakus. Bardzo szybko bo już w siódmej sekundzie spotkania Barnowski dał prowadzenie zawodnikom z Czarnego Dunajca. Wiślacy poszli za ciosem i prowadzili już 4-1, jednak w końcówce stracili koncentrację i stracili jeszcze dwie kolejne bramki, ale ostatecznie wygrali 4-3. W ostatnim spotkaniu Młodziki Wisły pokonali UKS UL 40 Kraków 5-1 i objęli prowadzenie w tabeli z bilansem ośmiu wygranych, remisu, oraz 48 bramek na plusie.

 

Apetyt rośnie w miarę jedzenia i chcieliśmy zakończyć zmagania z kompletem zwycięstw. Niestety w meczu z Garbarnią nie tylko marnowaliśmy świetne sytuacje, ale zamiast grać swoją piłkę daliśmy się prowokować i dopasowaliśmy się do rywala wdając się w typową kopaninę i o to miałem pretensje do zawodników po meczu. Czekamy na ostanie rozstrzygnięcia w naszej grupie, jednak awans powinien być formalnością. Myślami jesteśmy przy najbliższym spotkaniu ligowym, a o finałach tych rozgrywek będziemy myśleć jak poznamy rywala w ćwierćfinale

Trener Paweł Batkiewicz

 

tabela na rozgrywek