O nas

A A A

Orliki Akademii Wisła Czarny Dunajec zakończyli obóz który trwał sześć dni w miejscowości Pyzówka.  Podczas obozu młodzi wiślacy wraz z trenerem spędzili 15 godzin treningowych w tym mecze sparingowe oraz fitness i rytmika.

Oczywiście sparingi rozgrywane były z Piast Skawina rocznik 2004/05 kategoria młodzik. Pierwszego dnia przegrali z Piastem 19:11 natomiast na zakończenie ( piątek ) wynik zmienił się przegrywając 11:10 dla Skawiny. Podczas obozu AP Wisła korzystała z nowej hali sportowej oraz salki fitness czy tez pokoju do Video- analizy. W czwartek orliki udali się na basen w Nowym Targu natomiast piątek na wyciąg narciarski gdzie odbyły się zawody w slalomie. 

Obóz miał na celu integrować zawodników,  stworzyć jeszcze lepsza atmosferę, a poprzez to podciągnąć umiejętności piłkarskie co pokazał sparing z Młodzikami ze Skawiny. Jestem  zadowolony z poprawy zwłaszcza krycia bo tutaj był duży problem w tym zespole, teraz wygląda to dużo lepiej oraz z umiejętności indywidualnych zawodników. Zadając pytanie zawodnikom ,, czy robimy obóz letni ?" Dostałem odpowiedz ,, tak!!!!" Więc już szukam ośrodka i terminu na obóz ...

Trener: Maksymilian Sobula