O nas

A A A

W piątkowe popołudnie na Miejskim Stadionie w Nowym Targu zmierzyły się występujące w Małopolskiej lidze Młodzika zespoły AP Wisły Czarny Dunajec oraz Sandecji Nowy Sącz.

Pierwsza połowa spotkania nie należała do tych z gatunku interesujących, gra toczyła się głównie w środku pola a sytuacji było jak na lekarstwo. Jedną z nich na gola zamienili Wiślacy, po rzucie różnym piłka trafiła do Kuby Bobka, który przytomnie zagrał do Radosława Masteli a ten strzałem przy słupku pokonał bramkarza Sandecji. Zawodnicy z Nowego Sącza odpowiedzieli po błędzie Wiślaków, którzy stracili piłkę podczas wyprowadzania akcji. Do przerwy wynik 1-1. Po zmianie stron podopieczni trenera Batkiewicza zagrali bardziej ofensywnie i całkowicie zdominowali rywala, stwarzając sobie coraz więcej sytuacji bramkowych. Piłka w siatce znalazła się po zagraniach Latawca i Barnowskiego i Wisła wygrała 3-1.

 

Był to dla nas ważny punkt przygotowań do sezonu oraz pewien test na tym etapie pracy. Taktycznie zespół zagrał bardzo dobrze, w pierwszej połowie testowaliśmy defensywne ustawienie w drugiej zagraliśmy bardziej ofensywnie. Stworzyliśmy sobie dużo sytuacji, praktycznie w zespole nie było słabych punktów. Możemy być zadowoleni, ale twardo trzeba stąpać po ziemi bo w lecie też wygraliśmy z Sandecją a liga sprowadziła nas na ziemię

-  Trener: Paweł Batkiewicz

 

  • AP Wisła Czarny Dunajec - Sandecja Nowy Sącz 3-1