O nas

A A A

Młodziki Akademii Piłkarskiej Wisła Czarny Dunajec zakończyli sześciodniowy obóz w Krakowie. W trakcie jego trwania odbyli 20 godzin treningowych na balonie AP 21 Kraków przy ul. Dekerta.

W tym czasie pracowali nad siłą, szybkością, fazami przejściowymi w grze oraz techniką, rozegrali również sparing i odbyli wspólny trening z jedną z najlepszych drużyn w tej kategorii wiekowej AP 21 Kraków.

W wolnym czasie odbyli szkolenie z zakresu żywienia i regeneracji organizmu. Wzięli również udział w zabawach integracyjnych  min. laserowy paintball, wideo-analizie gry oraz konkursie na temat wiedzy z zakresu piłki nożnej.

 

Idealne warunki pracy dla trenera, świetna baza treningowa, bardzo dobre zaplecze hotelowe i gastronomiczne. Staraliśmy się maksymalnie wykorzystać ten czas, w pierwszych dniach obozu postawiliśmy na duże obciążenia, natomiast w drugiej części koncentrowaliśmy się na treningu poprzez zabawę. Z jednej strony zawodnicy skorzystali piłkarsko z drugiej świetnie się bawili - taki był cel.

Trener: Paweł Batkiewicz