O nas

A A A

Dnia 21 stycznia ruszyła III kolejka ligi halowej w Krakowie. Akademia Wisła Czarny Dunajec podejmowała drużyny ŁKS Karpaty mecz był bardzo ciekawy ładne rozegrania Ap Wisły nie przekładały się na bramki i to Karpaty strzeliły 2 bramki.

Po chwili zaczęliśmy odrabiać straty. I wyrównując 2:2 w ostatniej minucie straciliśmy bramkę i przegraliśmy 3:2 Karpaty 3 bramki posiadanie piłki 30%.  Dużo fajnych akcji gdzie brakowało wykończenia pod bramka.  Kolejny mecz  z Polonia II  Kraków mecz jednostronny my prowadziliśmy to spotkanie ale nie obeszło się bez błędów w obronie i jednym naszego bramkarza. Wynik 5:2 dla Ap Wisła.  Ostatni mecz z DTS Tramwaj  kolejny gdzie wychodzimy mocno nastawieni na atak i tracimy dwie bramki po błędach obrony z kontry.  Ostateczny wynik meczu 4:2 dla drużyny z Krakowa.   

 

Fajne zagrania zawodnicy zaczynaja sie bardzie szukać w polu podbramkowym nie ograniczają sie do zwykłego wybicie czy tylko oddania strzału, ładne bramki uzyskał Hodorowicz strzelając z dystansu po wycofaniu od Baniowskiego, kierując piłkę w samo okno. Rożny gdzie tez rozegrali zaczynaja przekladas sie na bramki grając Karaś, Baniowski, po czym krzyżowo dogrywał O. Hodorowicz do Baniowskiego na skrzydło. Oral wolny gdzie Maciusiak w murze odgrywa do Baniowskiego gdzie strzela po długim słupku, fakt nie ma bramki bo broni bramkarz, lecz zaczynamy stwarzac duże zamieszanie w drużynie przeciwnej.

Trener Maksymilian Sobula