O nas

A A A

Dnia 11 grudnia została rozegrana druga    kolejka  ligi halowej Orlika w Krakowie na Com Com Zone. Drużyny które występowały przeciwko AP Wisla to Garbarnia Kraków oraz Milenium Skawina. 

Pierwszy mecz z Garbarnia zaczęliśmy spokojnie, dużo sytuacji oraz kontr po jednej i drugiej stronie. Lecz to Garbarnia po 10 min objęła prowadzenie gdy po niespodziewanym dośrodkowaniu piłka wpadła na krótki słupek kolejna bramka to już konsekwencja pierwszej. Mocne strzały Maciusiaka oraz Baniowskiego były blokowane już w lini obrony. Drugi mecz z Milenium wynik otworzył Fryźlewicz precyzyjnie strzelając po długim słupku. Kolejna bramka po strzale Maciusiaka nabiegająca Gacek  dobija piłkę na przedpolu bramki. Wynik 2:0 szybko zamienił sie na 2:1 po błędach w obronie. Bramkę nr 3 strzela Baniowski zabawiając się z bramkarzem  po wcześniejszym podaniu prostopadłym od Fryźlewicza. Na 4:1 podwyższa Maciusiak zmieniając tor strzału Karasia. Bramkę nr 5 strzela Haberna po zagraniu z autu przez Maciusiaka. Przed  końcowym gwizdkiem Maciusiak strzela po długim słupku podwyższając tym na 6:1 i kończąc to spotkanie. 

 

,,Pierwszy mecz brakło szczęścia i tzw przepychania sie pod bramka, mam nadzieje ze ta liga nas tego nauczy, z każdym wyjazdem jesteśmy bardziej zmotywowani oraz gdy wracamy wiemy jakie błędy trzeba poprawić. Jestem zadowolony z drużyny i życzę im radości z gry

Trener: Maksymilian Sobula